خانه / اخبار فدراسیون شنا / برگزاری جشنواره‌های شنا ویژه دختران و پسران آذربایجان شرقی

برگزاری جشنواره‌های شنا ویژه دختران و پسران آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح روز ۱۲ بهمن یکدوره جشنواره شنا ویژه پسران در چهار رده سنی و یک ماده انفرادی با حضور ۲۸۰ شناگر پسر در محل استخر ۲۹ بهمن تبریز برگزار گردید که طی آن به تمامی شناگران جوایزی از طرف نوشت و افزار فرزام اهدا شد.

اکبر فرج اللهی رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان با حضور در محل برگزاری مسابقه پسران، حضور پرشور شناگران بهمراه اولیای گرامیشان را مایه افتخار برای شنای استان دانست و افزود؛ طی برنامه ریزی که در هیات شنای استان گرفته شده، موظف هستیم تا شنای استان را به سطح عالی در کشور برسانیم و این مهم با همراهی مربیان محترم و اولیای گرامی و حمایت های اداره محترم ورزش استان ممکن است.

او همچنین تشکیل کارگروه ویژه استعدادیابی را از مهمترین دستور های هیات برشمرد و برگزاری جشنواره های شنا را گامی مهم در همین راستا دانست.

فرج اللهی با بیان اینکه مدیریت صحیح استعدادها و افزایش سطح دانش مربیان پایه باعث پیشرفت و همه گیر شدن شنا خواهد بود، کلینیک های تخصصی شنای پایه را به مربیان وعده داد.

وی در پایان از تمامی زحمتکشان جهت برگزاری مسابقه اعم از کادر اجرایی، داوران، مربیان، اولیای گرامی تشکر و قدردانی کرد.

همچنین بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح روز ۱۲ بهمن یکدوره جشنواره شنا ویژه دختران در چهار رده سنی و دو ماده انفرادی با حضور ۶۰ شناگر دختر در محل استخر میرداماد برگزار گردید که طی آن به ۱۰ نفر اول هر رده و هر ماده جوایزی اهدا شد.

photo_2019-02-01_16-04-56

photo_2019-02-01_16-32-16

photo_2019-02-01_16-32-10

انتهای پیام

درباره ی خانه شنای ایران

خانه شنای ایران محبوب ترین رسانه ورزشهای آبی ایران

همچنین ببینید

نتایج مسابقات شنا دختران زیر ۱۰سال استان‌های شمال غرب کشور

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ جشنواره شنای دختران شمال غرب کشور  در رده سنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *